ОСТАННІ НОВИНИ

Оксфорд повернув Крим Україні

|

Oxford University Press видали оновлений підручник з географії, у якому Крим є територією України. Про це повідомили у Посольстві України у Великій Британії, передає Укрінформ.

крим

«Після численних звернень та критики з боку громадськості та у відповідь на звернення Посольства, видавництво Oxford University Press виправило помилки у підручнику з географії Geog.3 для школярів, у якому Крим було позначено як частину території Російської Федерації», – наголосили українські дипломати.

Нова версія шкільного підручника Geog.3 надійшла у продаж 29 лютого. У ній наголошується на тому, що у відповідності до міжнародного права, Крим належить Україні. У підручнику вказано, що ООН не визнає Крим як частину російської території, а більшість країн світу, в тому числі Велика Британія, засудили незаконний референдум 2014 року на півострові.

Інформацію про випуск оновленої версії підручника опубліковано на веб-сайті Oxford University Press,  де повідомляється, що видавництво готове безкоштовно обміняти підручник з помилками на його оновлену версію.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...