ОСТАННІ НОВИНИ

Дівчат запрошують поборотися за корону найкрасивішої студентки Львова

|

Цього року вп’яте пройде регіональний етап національного конкурсу краси і таланту «СтудМіс Україна-2016». У Львові ініціативу підтримали Європейська молодіжна асоціація та Студентська рада Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

20130926223129

Найкрасивіші та найерудованіші представниці вищих навчальних закладів Львова мають шанс поборотися за право представляти свій навчальний заклад на рівні міста і позмагатися за почесне звання «Студентської Міс Львова – 2016». Переможниця регіонального відбору представить Львів на національному конкурсі «СтудМіс України» наприкінці року у Києві, а якщо пощастить, поїде представляти нашу країну на всесвітньому конкурсі «World Miss University».

Відтак, 3 березня з 19.00 до 21.00 в DE LUXE cafe (вулиця В. Великого, 2) усіх охочих студенток організатори запрошують на кастинг.

Як показує досвід, у конкурсі в різні роки брало участь 16-18 ВНЗ. Особливістю та родзинкою цього року стане 5-річний ювілей проведення конкурсу, який буде відзначено грандіозним гала-концертом та яскравим дійством .

За словами співорганізатора, президента Європейської молодіжної асоціації Ростислава Кельмана: «У 2016 році СтудМіс Львова проходитиме за небаченим до цього масштабом, оскільки залучено до конкурсу практично всі вищі навчальні заклади Львова, де напередодні пройшли численні внутрішні кастинги та відбори. Разом із студентським мером Львова Оленою Голіян хочемо зібрати на одній сцені усіх переможниць попередніх років та запросити на свято більше 2000 студентів».

Фото: lviv.comments.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...