ОСТАННІ НОВИНИ

Під Львовом заблокували 10 російських фур

|

Активісти продовжують блокаду російського вантажного транспорту в селі Гамаліївка, що при в’їзді до Львова. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі ВО «Свобода»

382

За даними свободівеця Богдана Юрдиги, станом на 14:40 зупинено уже 10 вантажівок з російськими номерами.

«Приїхали представники поліції, які повідомили, що будуть викликати слідчу групу з Пустомит та документувати процес. Наразі ніяких активних дій не спостерігається. Ситуація загалом спокійна, конфліктів немає», – повідомив Богдан Юрдига.

Фото: ФБ

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Свобод1вц1 не ув1йшли н1 до уряду н1 до парламенту. От вони 1 мстять кер1вництву держави. Але найб1льша б1да у тому, що у першу чергу вони мстять людям, як1 не 1здять на таких дорогих машинах, як кер1вництво парти1 Свобода, а б1дують. Укра1на в1д таких вмбрик1в свобод1вц1в несе велик1 витрати 1 це пог1ршуе економ1чну ситуац1ю держави.

    1. А ти умнік?!то чого сидиш і нічого не робиш?!подобаються товари з рашкі?!ті хоч щось роблять хоч вже давно пора перекрити всі дороги з москалями і заборонити тут їхні товари і будь який проїзд по нашій землі!і ти ще називаєш себе львівянином?!не сміши тут людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...