ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська залізниця закупила польське вугілля за ціною вдвічі більшою, ніж червоноградське

|

Собівартість вугілля, видобутого на львівських шахтах, на сьогодні складає близько 1300 гривень за тонну (з ПДВ), що в рази менше палива, яке пропонують іноземні компанії. На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, коментуючи ситуацію з придбанням залізничниками кам’яного вугілля в АТ “Любельське вугілля “Богданка” (Польща) за ціною у понад 2000 грн., повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛОДА.

вугля

“Сподіваюсь на об’єктивне розслідування Антикорупційного борю під час перевірки факту закупівлі польського вугілля, вартість якого була майже вдвічі дорожчою за львівське”, – підкреслив Олег Синютка.

Нагадаємо, що із пропозицією щодо перевірки закупівлі Львівською залізницею вугілля поза межами України очільник області уже звернувся до Міністра інфраструктури та керівника Національного антикорупційного бюро.

Регіональна філія “Львівська залізниця” ПАТ “Українська залізниця” замовила кам’яне вугілля в АТ “Любельське вугілля “Богданка”на суму 256 тисяч доларів. для опалення вагонів пасажирських потягів.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Якщо залізниця замовила кам’яне вугілля воно має набагато більшу теплотвірну здптність і відповідно його потрібно менше ніж бурого вугілля , львівські шахти не добувають кам’янного вугілля . Пане сенютка , ви це враховуєте ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...