ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні знову починають блокувати російські фури

|

Сьогодні, 26 лютого,  відновлюється загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Свободи».

фури

«Неприпустимо, що чинна влада дозволяє російському бізнесу користуватися українською транспортною інфраструктурою. Поки Росія продовжує військову агресію проти України, вбиває українських військових та переслідує мирних громадян, влада дозволяє агресору заробляти на українській економіці. Бездіяльність влади в питанні запровадження дієвих санкцій проти путінської Росії підриває довіру західних союзників до намірів України реально протистояти агресору, а також їхнє бажання продовжувати свої санкції проти РФ. Такими своїми діями центральна влада вкотре демонструє пріоритет бізнесу над національними інтересами України», – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що перемогти ворога можливо лише дієвими засобами, завданням йому максимального рівня втрат, у тому числі в економічній площині. Припинення транзиту транспорту – один із таких засобів, який послідовно та системно підриватиме російську економіку. І навпаки: кожна пропущена українськими дорогами російська фура – це фактично новий снаряд в українських бійців.

«Закликаємо патріотів України, громадські організації та усіх небайдужих долучитися до акції з блокування російських фур», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно у всіх Західні Україні розпочалася акція блокування російських фур. Потім до цієї акції долучились і інш міста України.

15 лютого уряд офіційно призупинив транзит Російських фур Україною.

Водночас на Львівщині активісти стояли на дорогах до останнього, аби не впустити жодної російської фури і випустити усі, що вже заїхали.

24 лютого міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що Україна відновлює транзит російських вантажівок.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Свобода , ви робите дуже погано для України , паРАША перенаправить свої фури в обхід України , від цього у нас будуть зменшенні доходи . Ще гірше буде для наших перевізників , їх не будуть пускати через паРАШУ , вони втратять роботу і зарплату . На кого ви працюєте , хто вам за це платить ? Займіться економікою нашої країни , там є маса невирішених проблем .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...