ОСТАННІ НОВИНИ

Хто буде видавати львівську прописку з квітня?

|

У Львові з квітня реєстрацією фізичних осіб будуть займатися районні адміністрації. За таке рішення сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні міськради проголосували 53 депутати. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із зали засідань.

прописка

Згідно з ухвалою, депутати погодили «здійснення повноважень з реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці виконавчими органами Львівської міської ради». Такими органами визнано районні адміністрації міста.

Водночас районні адміністрації зобов’язують підготуватися до такиз змін, поки вони увійдуть в дію (у квітні цього року, -ред.). Серед основних вимог:

  • Придбати та встановити робочі станції з комплектом обладнання для забезпечення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян та провести комплекс заходів щодо організації та підключення до робочої станції каналу зв’язку для доступу до мережі Інтернет.
  • Сформувати для органу реєстрації та кожного працівника, на якого буде покладено завдання з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян поштову скриньку у домені *.gov.ua, або *.укр.
  • Забезпечити отримання працівниками органу реєстрації електронно-цифрового підпису в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів.

Раніше Львівський портал повідомляв, що з квітня 2016 року прописувати/виписувати людей буде не міграційна служба, а виконавчі органи місцевих рад.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Треба офіційно заборонити Львівську прописку переселенцям-втікачам які сюди приперлися!і перерегістрацію данецкіх і луганських номерних знаків на Львівські!нема чого косити під наших!нехай їдуть дамой і воюють за свої хати сцикуни!а наших хлопців додому повернути!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...