ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові оголосили конкурс на підтримку вітчизняного книговидання

|

Департамент внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації оголошує конкурс на підтримку вітчизняного книговидання у Львівській області. Конкурс має на меті популяризацію та рекламну підтримку україномовної книжки, випущеної видавництвами та видавничими організаціями Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

книга

Початком конкурсу вважається дата оприлюднення цього оголошення про початок конкурсу. Конкурс триватиме 90 календарних днів з моменту його оголошення. Заявки на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з моменту його оголошення.

Для участі у конкурсі заявники подають за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 401, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації такі документи:

-заяву на ім’я директора департаменту про включення до обласної програми підтримки українського книговидання на відповідний рік;

-реєстраційну картку встановленого зразка (додаток до Положення);

-установчі документи учасника конкурсу, копію угоди з видавництвом (у разі потреби) та копію свідоцтва про внесення до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції;

-інші документи, що підтверджують право на видання (авторський договір, ліцензійний договір);

-детальний кошторис витрат на видання книжкової продукції;

-один примірник видання, яке пропонується до участі в Програмі.

Примірники видань переможців конкурсу не рецензуються, не повертаються і зберігаються в департаменті для підтвердження легітимності видання. Примірники видань, які не перемогли у конкурсі, у разі потреби повертаються учасникам конкурсу.

Учасник конкурсу може за власним бажанням надавати листи-підтримки, рецензії з аргументами на користь включення до Програми.

Неодмінною умовою для прийому заявок від видавців та видавничих організацій є внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників та книгорозповсюджувачів видавничої продукції.

До участі в конкурсі не приймаються заявки і пропозиції на випуск періодичних видань та видань, які є в достатній кількості в бібліотечних фондах України, а також пропозиції щодо перевидань, якщо з часу появи попереднього видання минуло менше 5 років.

У разі надходження заявки на включення до Програми багатотомного видання, передбачається закупівля не більше двох томів на рік. При надходженні заявок на закупівлю творів одного і того ж автора, до Програми включається не більше двох видань. Максимальна сума закупівлі на одне видання не може перевищувати 50% вартості пропонованого тиражу та 25 тисяч гривень.

Перелік переможців конкурсу – одержувачів фінансової підтримки оприлюднюється на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації та в друкованих засобах масової інформації області протягом 5 днів після прийняття рішення про визначення переможців.

Більш детальну інформацію про умови проведення конкурсу можна дізнатися за телефоном: 261 27 75.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...