ОСТАННІ НОВИНИ

Російські фури повертаються в Україну

|

Україна пристає на пропозицію Міністерства транспорту РФ з 25 лютого відновити транзитні автоперевезення. Про це повідомляє Українська правда.

fury

За словами міністра транспорту Андрія Пивоварського, Україна може понести великі фінансові втрати у разі продовження блокади російських вантажівок.

«Якщо найближчим часом ми не приймемо рішення про транзит Україною, враховуючи, що наші колег з Польщі вже домовилися з росіянами про співпрацю по транзиту, транзитні коридори просто переорієнтуються. Підуть не територією України, а територією Білорусі, Польщі, Прибалтики і так далі. Україна просто може випасти з транзитних потоків. Можна забути про міні-готелі, міні-ресторани, кіоски. Основні євразійські коридори проходять територією України. Коли фура під російськими номерами йде територією України, це не означає, що там російський водій , це не означає, що вона везе товари російського погодження, більше того, це не означає, що ця фура у власності росіянина», – зазначив міністр.

У свою чергу прем’єр Арсеній Яценюк погодився з відповідною пропозицією.

«Тобто ми їм відповіли на їхні недружні дії, вони відкривають, ми на умовах взаємності так само вживаємо відповідних заходів і МВС і Національна поліція забезпечує на перший період відновлення транспортних перевезень відповідну безпеку», – заявив він.

Фото: bbc.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...