ОСТАННІ НОВИНИ

Львів очистять від залишків «радянщини»

|

У Львові демонтують меморіальні таблиці та перейменують вулиці в рамках очищення від символіки комуністичного та тоталітарного режимів. Про це Львівському портал повідомили у прес-службі Львівської міськради.

декомунізація

Так, 19 лютого міський голова Львова підписав розпорядження «Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у м. Львові».

У розпорядженні передбачено, щоб Галицька районна адміністрація здійснила демонтаж об’єктів, які є символікою комуністичного тоталітарного режиму, розміщених на території міста Львова, з подальшою передачею до Меморіального музею тоталітарних режимів «територія Терору».

Йде мова про такі об’єкти:

демонтаж меморіальної таблиці О.Гаврилюку та С. Тудору на фасаді будинку №48 на вул. П.Дорошенка;

демонтаж тримачів для прапора, розташованих на фасаді будинків №18, 22, 24, 28 на вул. Шота Руставелі.

Також у розпорядженні передбачено здійснити перейменування вулиць, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, через приєднання:

Вул. Г.Петровського – до вул. В.Сосюри (з відповідною зміною поштових адрес).

Вул. І.Мележа – до вул. Земельної (з відповідною зміною поштових адрес).

Личаківська та Шевченківська районні адміністрації повинні протягом місяця забезпечити присвоєння нових поштових адрес та виготовлення і встановлення табличок з новими назвами вулиць.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...