ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові встановлюють агітаційні палатки для пропаганди контрактної військової служби

|

У Львові встановлять намети для пропагування служби за контрактом у Збройних силах України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

війський контракт

Палатки заплановано розмістити у центрі міста біля пам’ятника Т.Шевченку, на проспекті Червоної Калини, 62\64 біля ТЦ «ВАМ», на проспекті Чорновола біля супермаркету «Арсен» та на площі Митній напроти Музею Пінзеля.

Нагадаємо, Львівський обласний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів — громадян України призовного віку – на військову службу за контрактом терміном на 3-5 років.

Вимоги до кандидатів: вік – від 18 до 60 років, задовільний стан здоров’я.

Держава гарантує:

стабільне грошове забезпечення – від 7 тис.грн (залежно від займаної посади: стрілець – 7003 грн, старший стрілець – 7499 грн, командир відділення – 8034 грн).

додаткові виплати у зоні проведення АТО

соціальний захист

можливість навчатися у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби

заочне навчання за рахунок держави (починаючи з другого контракту) у вищих військових навчальних закладах  під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за ОКР «бакалавр»

виплату грошової компенсації за винайм житла для осіб рядового, сержантського та старшинського складу

щорічну відпустку зі збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення

нормований розпорядок дня та регламент службового часу

безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах  охорони здоров’я військовослужбовців та членів їх сімей

санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України

речове забезпечення у відповідності до визначених норм

участь у складі національних миротворчих контингентів та миротворчих місіях

можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.

Більше інформації щодо прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидатів – у Львівському обласному військовому комісаріаті, вул. Франка, 25, тел.:(032) 260-26-44.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...