ОСТАННІ НОВИНИ

Нам потрібне перезавантаження влади, але без дострокових парламентських виборів, - Порошенко

|

Петро Порошенко наголосив, що вихід з ситуації, що склалася навколо уряду, буде знайдено, і ми матимемо той темп реформ, якого сьогодні потребує Україна. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі президента.

Порошенко

Відповідаючи на запитання журналістів про те, яким президент бачить вихід з політичної кризи, Петро Порошенко зазначив, що свою позицію вже виклав у своєму зверненні. «Вважаю, що на сьогоднішній день потрібно пройти перезавантаження влади. Це те, чого вимагає народ», – сказав глава держави.

Президент наголосив, що і уряд чітко заявив, що розуміє цю необхідність.

«Парламент має взяти, нарешті, відповідальність, а не займати страусину позицію. Для того, щоб, не перекладаючи відповідальність ні на кого, спільно напрацювати вихід з об’єктивної кризи», – зазначив глава держави.

Глава держави вчергове підкреслив, що він проти дострокових парламентських виборів.

«Народ все, що міг, зробив: і продемонстрував волю, і проголосував, і обрав тих, хто сформував проєвропейські сили в Парламенті», – зазначив Петро Порошенко, додавши, що для нього яскравим підтвердженням проєвропейських сил в Парламенті є те, що Верховна Рада проголосувала за «безвізові закони», антикорупційні реформи, за те, щоб запустити процес чесної та відкритої приватизації і забезпечити прозоре управління об’єктами державної власності.

Фото: politeka.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...