ОСТАННІ НОВИНИ

Медики «швидкої» зі Львівщини – серед найкращих в Україні

|

Цими днями на спортивній базі “Тисовець”, що у Сколівському районі відбувся Перший зимовий Всеукраїнський чемпіонат бригад екстреної швидкої медичної допомоги за участі міжнародних команд. Про це Львівському порталу повідомили у прсе-службі Львівської ОДА.

peremozci_1456142832_613x344.8125_3_0

За перемогу у чемпіонаті змагалися 23 команди, серед яких – 2 закордонні бригади з м. Каунас (Литва) та м. Краків (Польща). Усі команди пройшли 12 конкурсних завдань, які включали вміння учасників надавати допомогу потерпілим.

Переможцем стала команда із Литви. Срібло вибороли гості з Польщі. А  бронзу здобула бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Усіх призерів та учасників змагань нагородили кубками, медалями та  подарунками.

Захід організували Всеукраїнська громадська організація “Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги” і Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за сприяння Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Зазначимо, що проведення цих заходів має на меті удосконалення взаємодії працівників бригад екстреної медичної допомоги, підвищення їх професійного рівня, популяризації основних принципів роботи системи екстреної медичної допомоги України та налагодження міжнародного співробітництва.

Фото:ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...