ОСТАННІ НОВИНИ

На Майдані з'явилися перші намети

|

Станом на ранок неділі поблизу стели на Майдані Незалежності встановили декілька туристичних наметів. Про це повідомляє Укрінформ.

36c5ab0-maidan1-600

Крім розміщених напередодні ввечері одного туристичного й одного військового намету, з’явилося ще п’ять туристичних.

На кількох наметах містяться прапори з надписами “КУПР – Коаліція Учасників Помаранчевої Революції”.

Більшість мітингувальників, яких наразі не більше сотні, – чоловіки у камуфльованій формі, подекуди – у балаклавах.

Поруч з наметами накидані дрова та розташовані баки для обігріву, нашвидкуруч створені з урн для сміття.

На сходах біля стелли Незалежності стоять чоловіки, яких самі активісти називають “головними”, проте з пресою вони сіплкуються неохоче, зазначивши, що про всі їх вимоги та подальші дії стане відомо на вічі о 17 годині.

Як зауважив один з мітингувальників, за його словами, учасник АТО з Львівщини, жодних радикальних дій вони не планують, а хочуть лиш “відновити спаведливість”, аби “влада ставилася гідно до людей”. Також він закликав ЗМІ не ототожнювати людей, які зібралися на Майдані, з “провокаторами”, що в суботу побили вікна в банку та кидали каміння в офіс Ріната Ахметова.

Навколо Майдану чергують правоохоронці, а поблизу Жовтневого палацу налічується близько 10 автобусів з тонованими вікнами без розпізнавальних знаків, біля яких також видно правоохоронців.

Як Львівський портал вже повідомляв, вчора чоловіки в камуфляжі намагалися встановити на Майдані намети, сталася сутичка.

Джерело фото: espreso.tv

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Н1яких намет1в на Майдан1 не повинно бути. Треба 1х негайно л1кв1дувати. Одночасно заборонити всяк1 з1брання, В1че. Цього т1льки 1 чекае Пут1н. Невже не зрозум1ло, що це приведе до знищення УКра1ни. За дану ситуацию треба “подякувати” Тимошенко 1 нёколи не думав Самопомоч1. Рвуться пани до влади, незважаючи на те, що йде в1йна. Якщо станеться щось з Укра1ною – укра1нський народ вам не пробачить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...