ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові суд не може заарештувати шахрайку-ворожку з багаторічним «стажем»

Соломія Григор'єва

|

У Львові вже кілька років процвітає «бізнес» шахрайки-ворожки, яка обдурила чимало людей, проте суд ніяк не може позбавити її волі. Про це Львівському порталу повідомила адвокат, що захищає права чотирьох потерпілих від шахрайських дій цієї особи.

ворожка

Правозахисник Любов Пигель розповіла, яким саме способом ця жінка обманює людей.

«37-річну ворожку Христину Куруєдову звинуватили у вчинені шахрайських дій. Вона займалася ворожінням, при цьому говорила потерпілим, що на їхніх золотих виробах «щось пороблено». Жінка обіцяла очистити золото, адже вона співпрацює зі священиками. Люди їй довіряли і віддавали коштовності. Ворожка обіцяли повернути «очищені» прикраси за 40 днів, проте потерпілі більше ніколи не бачили свого золота», – сказала адвокат.

У 2014 році підсудна вже була засуджена за ст.190КК України(шахрайство). Незважаючи на те, що жінка раніше судима і судимість не відбута, прокуратура до неї не обрала жодного запобіжного заходу.

«Варто зазначити, що ця особа у 2014 році вже була засуджена за вчинення таких ж шахрайських дій. Суд засудив її на два роки, проте їй надали умовно-дострокове звільнення через те, що у неї п’ятеро неповнолітніх дітей. (Варто зазначили, що шахрайка народжувала своїх дітей від різних чоловіків та сьогодні не перебуває у шлюбі). Суд постановив їй іспитовий термін 3 роки (протягом цього часу обвинувачувана має утриматися від вчинення нових правопорушень – ред.) Проте під час цього терміну Христина Куруєдова знову ж береться за своє і продовжує обманювати людей», – зауважила Любов Пигель.

личаківський суд

У провадженні Личаківського районного суду міста Львова справа перебувала декілька років і дуже довго відкладалась. Тривалий період часу справу затягувала підсудна і її захисник. Періодично справа також відкладалася через суддю Лакомську. Проте 17 лютого суд все ж виніс вирок, але він не задовільнив ні прокурорів, ні потерпілих.

«Найбільша проблема цієї справи – прокуратура не догледіла, що ця особа вже є засуджена і, проходячи цей іспитовий термін, вона знову скоює злочин. Їй можна було обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Попри все 17 лютого ми отримали вирок – суд її засудив, але знову ж звільнив від відбування покарання та надав іспитовий термін на три роки. Згідно із законом, фактично, це не дуже правильно. Якщо людина скоює злочин під час іспитового строку її, як правило, арештують. А в цій ситуації суд не бере цього до уваги. Прокурор просив позбавлення волі на три роки і потерпілі теж просили її арешту. Проте дуже гуманний суд прийняв таке рішення, яким постраждалі абсолютно не задоволені», – розповіла правозахисниця.

Варто зазначити, що адвокат Любов Пигель представляє інтереси 4 потерпілих у цій справі. Один із них є інвалідом 1-ї групи та перебуває у інвалідному візку.

«Ми будемо оскаржувати цей вирок суду, тому що, на нашу думку, він занадто м’який. Потерпілі будуть вимагати, щоб суд позбавив її волі. Наразі постраждалим відшкодували матеріальну шкоду за завдані збитки, проте у моральному відшкодуванні їй відмовили», – наголосила адвокат.

Основна проблема – це те, що ця шахрайка й надалі буде продовжувати обманювати громадян і потерпілі хочуть, щоб розголос про неї охопив якнайбільше львів’ян.

«Я разом з потерпілими хочу привернути увагу громадськості до цієї ситуації, щоб люди знали про неї та не велись на її обман. Ця Христина шукає «клієнтів» по салонах краси, нотаріальних конторах, тобто по місцях, де є люди, що мають кошти. Завдяки своєму вмінню переконування, вона «розводить» дуже багато людей», – попередила пані Л. Пигель.

Фото: lk.lv.court.gov.ua, соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Допоможіть наказати,таку людину шахрайк у,а також суддю Лакомську личаківського суду ,яка виносить несправедливе рішення.

  2. Немає справедливості в суді тоді вихід самосуд і все!як держааа не хоче захищати своїх громадян і їх інтереси то висновок один все робити самим.відстоювати себе і захищати.тих шаманок зараз як лайна!а люди дурні що йдуть до них.якби не ходили їх би не розвелося стільки.треба мати свої мозги на місці і клепки а не гнати до ворожок!або грошей лишніх в таких людей банато або дурні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...