ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщині виділили майже 88 мільйонів на пільгові перевезення

|

Верховна Рада України передбачила 1,9 млрд гривень на забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в 2016 році. Відповідний законопроект №4024 у вівторок, 18 лютого, підтримали 245 народних обранців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

пільговики

Компенсація витрат за проїзд пільговиків у громадському транспорті буде здійснюватися за рахунок перерозподілу коштів у державному бюджеті. Відповідно до прийнятого Закону, місцеві бюджети на цю мету отримають понад 1,9 млрд гривень з коштів субвенції, передбаченої для надання пільг та житлових субсидій населенню.

Для Львівщини на компенсацію перевезення пільгових категорій населення передбачено 87,8 мільйонів гривень.

Як Львівський порталу повідомляв раніше, у бюджеті на 2016 рік Верховна Рада не передбачила жодних відшкодувань для перевізників за проїзд пільговиків.

Фото: ot.kr.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Такодного разу один з тих чио водіїв з 29 ї маршрутки не взяв літню жінку яка вже майже зайшла на сходинку і каже посвідчення а він почаа їхати і протягнув що вона моло не впала під колеса!людина їхала з госпіталю то ж треба совість мати!скот паршивий!декілька людей вийшли з маршрутки і відмовились з ним їхати далі з цим бидляком!

  2. За такі перевезення як в нас скоро ніхто платити не буде!що за рагулів водіїв посадили на 29 маршрутку яка їздить до госпіталю в Винниках?!дебіли хамлять людям.притискають дверима ноги.курять в салоні розмовляють по тел.і кладуть мати триповерхові!звідки та бикота взялась там?! Де дивляться власники рейсів які беруть на роботу таке чмо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...