ОСТАННІ НОВИНИ

Ірина Юзик: «Стару кам’яницю почали агресивно розбирати на будівельне сміття»

|

Активістка руху «Народна дія» та львівська журналістка Ірина Юзик про руйнування на Чайковського, 31 150-річного будинку і зведення там новобудови:

Юзик

«Наприкінці січня (26-27 січня) львів’яни побачили, що там (на вулиці Чайковського, 31) встановлюють знак по організації дорожнього руху. Всі одразу захвилювалися, що буде. Процитую витяги з новини, яка вийшла на сайті Захід.Нет 27 січня.
«Начальник управління архітектури міськради пояснив, що нежитлова будівля, хоч і розташована у історичному ареалі міста, та не є пам’яткою архітектури. Його власники отримали усі містобудівні обмеження на реконструкцію двоповерхової будівлі. Тож підготовчі роботи почалися без порушень». Водночас у тій самій статті будівельники розповіли: «Не знаю коли, але маємо зносити. А що на місці того будинку буде? Теж будинок, але новий»

Ця новина була проілюстрована фотографією АБСОЛЮТНО НОВОГО будинку, який має постати на тому місці – 5 поверхів + мансарда. Від пана Юліана Чаплінського тоді не поступило жодної реакції. Наприклад, що то неправильна візуалізація проекту, що насправді проект інший, по-іншому виглядає фасад, а старий будинок не будуть зносити . Тоді ж у коментарі ЗІКу пан Чаплінський сказав, що там будуть ОФІСНІ приміщення»

У понеділок, 15 лютого, мої знайомі сказали: в Інтернеті стартував продаж КВАРТИР у новому будинку по 1400 доларів за метр квадратний. Скинули посилання, фотографія та сама, що й на Захід.неті.
Стару кам’яницю почали агресивно розбирати на будівельне сміття. Я підняла галас у соцмережах і на нього відреагували депутати з Української Галицької партії, 16 і 17 лютого вони виходили на місце і зупиняли руйнацію кам’яниці. (Тепер подають до суду і обіцяють допомагати. Наразі це в нас прецедент у міському депутатському корпусі).

17 лютого в коментарі «Твоє місто» Юліан Чаплінський сказав: «Ми в Інтернеті побачили, що відбувається продаж квартир, з іншим фасадом зовсім. Девелопер же сказав, що це якась помилка, що це ріелтори вирішили прозондувати чи буде грунт, чи буде попит. Тобто це була їх ініціатива. Я у це мало вірю, та наша зброя це публічність».

В мене питання до пана Чаплінського. 27 січня, коли статтю з його коментарями на Захід.нет проілюстрували цим новим будинком, (так само був сюжет і на 24 каналі), чому він ніяк не відреагував? Чому не заявив, що цей фасад не відповідає дійсності? Чому не заперечив заяви будівельників, що будинок будуть зносити? ЧИ ЙОГО ВСЕ-ТАКИ БУДУТЬ ЗНОСИТИ? Бо сьогодні там уже встановлено паспорт об’єкта і ви не повірите: на паспорті знову абсолютно новий будинок, а не реконструкція старого. І взагалі від попередньої візуалізації нинішня мало чим відрізняється».

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Якщр ви та Ірина Юзик, подруга Надії Савчено. то прошу відгукнутись на пошту Є важлива інформацыя для Надії . Треба знати як діяти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...