ОСТАННІ НОВИНИ

Одіозний суддя Апеляційного суду Львівщини відмовився пройти тест на детекторі брехні

Соломія Григор'єва

|

Заступник голови апеляційного суду Львівської області відмовився пройти тест на поліграфі. Про це Львівському порталу повідомили громадські активісти, які ходили до чиновника.

верхоляк1

Вчора, 17 лютого, львівські активісти навідалася до заступника голови Апеляційного суду Львівської області Богдана Гриновця під час прийому громадян. Громадський активіст та волонтер Роман Верхоляк розповів, чому такий поліграфічний тест вони запропонували пройти саме цьому чиновнику.

«Богдан Гриновець, за даними громадян, є людиною, через яку йдуть всі грошові потоки щодо цивільного судочинства на Львівщині. До нас неодноразово телефонували люди і говорили, що якщо судову справу втручається пан Гриновець, то про законні рішення можна забути. Цей чиновник з незрозумілих нам причин, маючи 64 роки (довго міг би вже бути на пенсії), продовжує працювати в суді. Тому ми вирішили запитати в нього, чи дійсно він втручається в роботу суддів, змушуючи їх приймати незаконні рішення, та запропонували пройти тест на поліграфі», – сказав Р. Верхоляк.

Громадськість Львова прийшла до судді не з порожніми руками: в подарунок принесли копію картини нідерландського художника Герарда Давида «Суд Камбіса. Здирання шкіри з продажного судді». Однак суддя в різкій формі відмовився приймати такий подарунок, адже у нього «сьогодні не день народження».

верхоляк

Потім активіст Роман Верхоляк надав Богданові Гриновцю письмове звернення від громадян з проханням пройти процедури на поліграфі. Громадськість хотіла почути від судді правдиві відповіді на питання, чи чинив він тиск на своїх колег , аби ті виносили неправомірні рішення, чи виносив сам так рішення, і чи брав хабарі після Революції Гідності. Проте той, заявивши, що ніколи ні на кого не тиснув і хабарів не брав, але проходити тест категорично відмовився.

«Якщо чиновник не хоче пройти тест на детекторі брехні, тоді, напевно, йому є що приховувати. І якщо всі ці заяви громадян є правдивими, то що така людина робить в нашій судовій системі? Цей похід до Гриновця не вирішив проблему, тому ми й надалі будемо діяти».

Заступник голови Апеляційного суду Львівської області, з неофіційною кличкою “тато” на особистому прийомі при приблизно…

Опубліковано Галиною Верхоляк 17 лютого 2016 р.

Окрім того, на прийом громадян суддя Гриновець запізнився на годину. Громадяни мусили чекати на чиновника в коридорі. Сам він пояснив своє запізнення тим, що не знав, коли у нього час прийому і спокійно проводив службову нараду . На запитання, як він виконуєте свої обов’язки, навіть не володіючи інформацією про час прийому громадян, Богдан Гриновець знизив плечима так і не надавши відповідь на запитання. Варто зазначити, що прийом громадян Б. Гриновцем відбувається лише один раз на місяць, кожної третьої середи впродовж двох годин (з 10:00 до 12:00 год.) згідно із інформації на сайті «Судова влада України» та інформаційного листа на стенді оголошень в холі суду.

«Нам пора реформувати цю судову систему. Два роки вже пройшло після режиму Януковича, але ніхто нічого не робить. Ті самі судді, що й виносили незаконні рішення та руйнували долі людей, на сьогодні продовжують судити. В Апеляційному суді невідомо що робить: у людей відбирають бізнеси, квартири, землі. Скільки таке може продовжуватись? Тому судову систему й треба було реформувати першою», – вважає Роман Верхоляк.

Фото і відео: detective-lviv.com, соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Пора уже реформувати цей суд —-я приєднуюсь до вас—-починаючи з голови суду як судді а тут ви сказали правду про заступника…..треба щоб ваш похід в цей суд мав позитивні результати для громадян ДЯКУЮ ВАМ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...