ОСТАННІ НОВИНИ

Яценюк вмовив міністра «Батьківщини» залишитися в уряді

|

Єдиний міністр «Батьківщини» Ігор Жданов не має наміру подавати у відставку так, як того хотіла лідер партії Юлія Тимошенко. Про це міністр молоді та спорту повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

156

Жданов має намір продовжувати працювати в Уряді на прохання прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

«На прохання Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в Уряді. Зараз не час розхитувати державний човен. Я гарно пам’ятаю, чим закінчився після Помаранчевої революції конфлікт всередині демократичних сил, конфлікт між Ющенком та Тимошенко – приходом до влади Януковича. Ми не маємо права повторювати цю помилку», – повідомив він.

Водночас чиновник називає вихід «Батьківщини» із проєвропейської коаліції сценарієм глибокої політичної кризи.

«Вихід «Батьківщини» із коаліції – це сценарій глибинної політичної кризи, який в умовах війни може призвести до реваншу антиукраїнських сил або взагалі до втрати незалежності України. Я проти такого сценарію. Як активний учасник двох Майданів, маю право на таку оцінку», – переконаний міністр.

Також Ігор Жданов вважає, що немає реальних причин, щоби він покидав пост міністра.

«Щодо мого відкликання. Наскільки я розумію, професійних претензій до мене немає. 15 лютого цього року профільний комітет Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму детально розглянув звіт про діяльність Мінмолодьспорту за 2015 рік та одноголосно визнав нашу роботу задовільною.

Моя позиція дуже проста і відповідальна. Нам сьогодні треба займатися не політикою, а наполегливо, закатавши рукава, працювати над вирішенням конкретних завдань. Залишилося півроку до літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Для мене особисто забезпечення якісної підготовки та участі спортсменів збірних команд України в Олімпійських та Паралімпійських іграх – це головна відповідальність та пріоритет №1», – прокоментував Жданов.

Як відомо, Юлія Тимошенко заявила про відкликання з посади єдиного міністра «Батьківщини».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...