ОСТАННІ НОВИНИ

Переселенці у Львові нагадали владі, що їм ніде жити

Вероніка Рой, Львівський портал

|

Сьогодні, 17 лютого, під стінами львівської мерії відбулася акція вимушених переселенців із зони АТО, які нагадали владі, що їм ніде жити. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

154

За словами лідерки «Громадського руху переселенців Донбасу» Надії Нещаденко,  основною метою акції – це звернути увагу влади на проблеми переселенців, а на сьогодні – це проблема житла.

«Ця акція – крик душі до влади. Ми вже два роки без постійного житла. Так, ми знайшли роботу, однак коштів для того, щоб купити квартиру нам не вистачає. Останньою нашою надією є влада, яка має повернутися до нас обличчям та допомогти», – сподівається жінка.

Також вона додала, що влада виділила переселенцям, які мешкають у Львові 22 земельні ділянки для будівництва у Яворівському районі. Проте, наразі там лише пусте поле, адже для початку будівництва потрібно немало грошей.

Додамо, що така акція відбувається не лише у Львові, але й у багатьох містах України, оскільки сьогодні у Верховній Раді проходить парламентське слухання щодо питань переселенців.

Фото: Vgolos

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

 1. Шелєпова ти спалилась на першому ж коменті що ти не зі Львова своєю злобою до Зходу.таке як ти настільки продажне що не визнає звідки родом.і всі чогось пруть до Львова.мерзота яка залишила свої домівки не бориться за свій дім і свою землю.захищаєш халявщиків і дармоїдів які задарма хочуть житло ти одна з них.хатинка на халяву тобі і не світить і не мрій.взагалі з такими понятіями і такі як ти не українці а біомаса..

  1. Істина правда.колись на Заході коли йшла війна напалали татари ніхто свої домівки не покидав і не такав нікуди ховаючись а захищав боровся вмирав за свій дім і в свому домі!відбудовували працювали тяжко тому свідомість тут інша ніж там.

 2. Їм вже сьогодні житло подавай та високооплачувану роботу… А наші батьки по 20-30 років у черзі на житло стоять, а наші родичі та знайомі тепер в болоті на холоді воюють на Сході……))))

 3. Шелепова Танічка а тм звідки умная такая привалила не з лугандонії часом щира ти украйонка!вони ту війну хотіли тупа ти баба!видно які серіальчики ти дивмшся!і чиї канали!в нас за Заході всі би відстояли свій дім і себе і борольсь за себе так як робимо це зараз!а такі як ти сидять і смородять в меркжі !мати паспорт України не дає права бути сцикуном!зажиріле бидло повтікали вони а їм житло давай ! Пси продажні!вали дамй дєвачька!!!!

  1. Та воно житло на заляву хоче сволота!війна їх бідолах вигнала та чого ж втікали вили вруки і воюйте!то наші з Зазоду за тих придурків там гинуть а вони тут житло вимагають!ще наглота думає що має тут право жити що їй тут щось хтось винен!Таня Шєлєпава валіка дамой дєтка по добру по здарову!!!!

   1. Шєпєлєва не труси тут такі як ти все будуть без кола без двора і без родіни!наші до Польщі не втікають а воюють там за ваші сраки!патріотка блін іди і воюй чого приперлася до Бендерівців?!

    1. Вова, стули пельку. По-перше, не плюндруй прізвище. Моє прізвище -ШЕЛЕПОВА(без якихось там -Є-_.Етимологія походження прізвища українська. Та я не буду розписувати, що то таке недоумкові)) !по-другк, я народилася у Львові, По-третє, мій рідний дід до 1953 року воював з совєтами, мій двоюрідний дід – Микола Лебідь. Якщо знаєш, що таке вікіпедія, пошукай інфу про нього)) Мій чоловік.який народився на Сході, є більшим українцем, ніж деякі західняки, які йдосі їздять на заробітки до кацапщини. До речі, він воював, не тільки за свою сраку, а й за ваші!!! а ти хоча б день там був, базікало?? життя бумеранг!! за те, що мене образив, отримаєш по повній!! прикро, що таких виродків земля наша народжує

     1. Шхюхонова ти просто дура де б ти не жила і ким би не була!і прзор тобі чкщо ти зі Львова!продажна ти .

  2. Панянко репана, а хто вам дав право мене ображати! вас тут такиого бидла до Львова понаїхало з області й права качаєте)) хтоя така й звідки я вже в коментарях напписала. Дурі повторювати не буду

   1. Слухай ти кашовка дешева ганьба тобі якщо ти зі Львова!бидло тут ти панаєхавше!а ми і наша область таких шалав як ти скоро на місце ставимо!їдь захищай даунбас патріотка драна!

    1. ООО) полилося лайно з рота)) “кашовка дешева”, “щалава” – не можу сказати, що приємно познайомитись, бо я з такими не спілкуюсь)0 Порада: сходи до церкви, сповідайся. Життя покращиться!

     1. Тобі вже і церква не поможе.та пішла ти Танічка на…

   2. Вова -вилипку, й кому ж я продалася? Мені стидатися нічого. А те, що вступилася за люей, то не злочиен! Так а відповіді я не бачу: сраний патріот, вояка коментуючий, непроажний, де на Сході воював і скільки часу?

    1. Так воював а твій східняк тут жопу відсиджує ще квартиру на халяву хоче от ти і спалилась.ти просто пуста бабйонка.пашла ти на…схід

   3. Якщо ти зі Львова то позор тобі і ганьба Танічка!ти все показала себе хто ти насправді така.займайся чоловіком дітьм не лізь вте в чому ти необвзнана не позо і своїх рідних дискусіями в яких ти програєш і не права на всі 100

    1. Якраз такі як ви й показуєте, хто є хто і яка Україна єдина. Хай вам щастить розумники)) витратила лише час на горлопанів

     1. Таня мені щиро шкода таких як ти бо через вас Україна не єдина..так ми тут розумні а ти якби була розумна не говорилаб те що наговира тут..

 4. Морди випашені сидять тут і права вони ще качають!нехай їдуть і захищають свій дім.чого було сюди привалювати!всіх в ато а наших тих що там на фронті забрати додому.жити вони не мають де?!дамой дуйте!!!!

 5. А якого милого вони сюди приперлися?!наші хлопці там гинуть за їхній даунбас а вони повтікали?!в ато иих біженців драних!нехай воюють за свій дім а не тут щось вимагають наглота!хотіли расєю чемодан вокзал растов вон звідси нема чого тут сидіти!зібрати всіх і вивезти геть!погань лінива робити ще на них тут воювати за них казлів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...