ОСТАННІ НОВИНИ

Парасюк виграв суд у правоохоронця, якому зацідив ногою в обличчя

|

Народний депутат Володимир Парасюк виграв суд у заступника начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю СБУ Василя Пісного. Про це повідомив Володимир Парасюк на своїй сторінці у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

parasiuk

«Пісний подав до суду, бо виявляється, що я образив його честь і гідність. Пісний програв цей суд, бо не можна відстоювати те, чого в нього немає», – написав нардеп.

dokument

Нагадаємо, Володимир Парасюк вдарив ногою Пісного, який згодом зажадав 100 тисяч моральної компенсації.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. У чиновников прошел испуг после майдана., Писный всю свою деятельность строил на коррупции, наворовал безнаказанно -сиди и не высовывайся. Не оправдываю Парасюка, но наглость казнокрадов может привести к самосудам, третьему майдану, который может похоронить Украину. До критической массы протестных настроений осталось чуть -чуть.

  2. Я не розум1ю яким чином Парасюк м1г виграти суд за те, що вдарив людину ногою та ще на робочому м1сц1. Також не розум1ю зв1дкиля у нього набралося ст1льки наглост1( пробачте за слово ), щоб хвалитись таким вчинком. В1н взагал1 не мае сорому за сво1 вчинки : то п1дставляе ногу коли хтось йде до трибуни на зас1данн1 парламенту, то створюе б1йку у парламент1, то 1рон1чно виражаеться за Президента Укра1ни, то 1здить вноч1 машиною без шоферськких прав 1 ще при цьому когось звинувачуе. Хто в1н такий? Був на Майдан1. Це не дае йому права так себе вести. Я також був на Майдан1 1 тому мен1 соромно за нього. В1н компром1туе звання народного депутата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...