ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині затримали сирійця з фальшивим румунським паспортом

|

Напередодні, у пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині, прикордонники затримали сирійця, який використовуючи підроблений паспортний документ намагався виїхати до Польщі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

прикордонники

Під час оформлення пасажирів рейсового автобусу на виїзд з України, що слідував сполученням «Київ-Вроцлав» увагу інспектора прикордонної служби привернув один із пасажирів, чоловік який надав на перевірку румунський паспорт. Інспектор виявив певні ознаки, що вказували на розбіжність інформаційної сторінки паспортного документу з оригіналом, про що запитав у самого пасажира. Однак в ході співбесіди чоловік спілкувався з інспектором чомусь на ламаній російській мові, без жодних натяків на знання румунської. Прикордонники прийняли рішення на проведення поглибленого комісійного дослідження паспортного документа та ініціювали спільний з працівниками митниці ДФС огляд особистих речей подорожуючого.

Ще до встановлення справжності документа у речах «псевдорумуна» правоохоронці знайшли його справжній паспорт, за яким чоловік виявився 43-річний громадянином Сирії. А невдовзі і дослідження румунського паспорту показало що в ньому повністю підроблена ідентифікаційна сторінка на персональні дані затриманого сирійця. Сам чоловік згодом зізнався що паспорт він придбав через мережу Інтернет за 1,5 тис. доларів.

Чоловіка було затримано в адміністративному порядку за порушення статті 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». По факту виявлення ознак кримінального правопорушення, що виявилось у спробі використання завідомо підробленого документа під час перетину державного кордону, прикордонники направили повідомлення працівникам поліції. Наразі рішенням суду чоловіку призначено адміністративне покарання у вигляді двох діб адмінарешту, встановлення обставин справи триває.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...