ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині найбільше військових - контрактників

|

Львівська область займає перше місце в Україні за кількістю набраних у минулому році військовослужбовців до лав Збройних Сил України на службу за контрактом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

війський контракт

«Основні вимоги до кандидатів на контракту службу – це вік від 18 до 60 років, відповідна фізична підготовка та придатність за станом здоров’я. Для військовослужбовців, які зголошуються служити за контрактом передбачено хороше грошове забезпечення – від 7 тисяч гривень, соціальні гарантії, можливість отримати житло та змогу навчатись у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби», – зазначив старший офіцер відділу комплектування та призову Львівського обласного військового комісаріату Петро Сторожук.

Т. в. о. заступника військового комісара обласного військкомісаріату Олег Полутренко наголосив, що у Львівській області завершився один з етапів організації військових комісаріатів, основним завданням якого був відбір військовослужбовців за контрактом і укомплектування Збройних сил відповідними фахівцями.

Нагадаємо, усіх зацікавлених просять звертатись у районні військові комісаріати або обласний військовий комісаріат. Конт .тел: (032) 260-26-44.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...