ОСТАННІ НОВИНИ

Керівниця банку впродовж кількох років видурила у клієнтів понад 14 мільйонів

|

На Львівщині керівник фінустанови привласнила кошти клієнтів. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті захисту економіки Національної поліції України.

декан

Під час проведення слідчо-оперативних заходів, працівники УЗЕ встановили, що, перебуваючи на посаді керівника відділення банку, жінка здійснювала контроль за діяльністю філії, залучала клієнтів до співробітництва, укладала, затверджувала, підписувала кредитні та депозитні договори.

Очільниця пропонувала знайомим та друзям відкрити на вигідних умовах депозитні рахунки. На своєму робочому комп’ютері жінка роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади, заповнювала та оформляла документи, які служили письмовими, переконливими доказами того, що грошові кошти вкладника знаходяться на рахунку. У дійсності не було відкрито жодного депозитного рахунку, грошові кошти на рахунок вкладників філії не надходили. У касу банківської установи жінка коштів не вносила, а привласнювала собі.

Протягом кількох років, вкладники вірили, що користуються послугами банку. За цей час вона встигла привласнити понад 3,5 мільйонів гривень.

Коли ж шахрайку було звільнено із банківської установи, вона продовжувала вводити в оману довірливих місцевих громадян. Під виглядом вкладення коштів під значні відсотки у вигідну справу, вона видурила ще понад 11 мільйонів гривень.

Зараз зловмисниця знаходиться в СІЗО. Згідно чинного законодавства їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Наразі тривають слідчі дії щодо відшкодування збитків, завданих протиправними діями шахрайки.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...