ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці Львівщини можуть залишитися без вчасного надання екстреної медичної допомоги?

|

Реорганізація служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області загрожує збоєм роботи і невчасним наданням допомоги мешканцям Львівщини. Про це заявив депутат Львівської облради від «Народного Руху України» Олег Андрусишин, повідомляє з сесійної зали кореспондент Львівського порталу.

Andrusyshin

«До мене, як до депутата Львівської обласної ради, члена комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку звернулася адміністрація КЗ ЛОР «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» працівники Сколівської підстанції ЕМД, Стрийської підстанції ЕМД та Моршинської підстанції ЕМД щодо реорганізації та утворення нової юридичної структури – комунальний заклад Львівської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», – пояснив він.

Відтак ця реорганізація має впроваджуватися шляхом припинення функціонування комунального підприємства Львівської обласної ради «Львівська станція швидкої медичної допомоги», комунального закладу Львівської обласної ради «Дрогобицька станція швидкої медичної допомоги», комунального закладу Львівської обласної ради «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Отож, планується створення Львівського центру екстреної медичної допомоги шляхом припинення діяльності Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, функції яких ідентичні.

На переконання Олега Андрусишина, така реорганізація служби екстреної медичної допомоги Львівщини є необгрунтованою та недоцільною.

«У разі припинення функціонування Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виникає ймовірність збою нормального режиму роботи служби як стратегічної складової області. Тому що при припиненні діяльності юридичної особи і створенні нової юридичної особи виникає ряд довоготривалих по часу юридичних моментів у створенні нової юридичної особи…», – пояснив депутат.

Відтак наголосив на тому, що у такому випадку навіть може виникнути загроза стабільної роботи закладу. «А це веде невчасного надання екстреної медичної допомоги мешканцям Львівської області або й взагалі може її унеможливити», – додав Олег Андрусишин.

Фото: Народний Рух України

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Було “добре” стане ще “краще”, або “економія коштів по-українській”.Безглузда витрата сотні тисяч гривень!Ганьба!

  2. 100% правда!довели медицину до ручки!фінансування на лікарні нуль!зарплата лікарів на рівні прибиральниці!все купують за свій рахунок від мила і дезинфектора до лампочок в палати і дверні ручки!ремонти робіть самі.медобладнання беріть де хочете!це так держава дбає про своїх людей?! Страхова медицина не вигідна моз україни бо вже не зможуть привласнювати кошти які до медзакладів не доходять!скоро вже нікому буде людей лікувати.всі розумні шукають місце в тій країні де гідно шанують медпрацівника

  3. Чиновники вперто опираються реформам , не хочуть залишати нагріті корита управлінців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...