ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік намагався ввезти на Львівщину медобладнання майже на мільйон гривень

|

На пункті пропуску «Краковець» прикордонники та митники затримали чоловіка, що намагався провезти в Україну медичне обладнання. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

обладнання

«Цими вихідними громадянин України, як водія автомобіля з двома  пасажирами, прибули з Німеччини в пункт пропуску «Краковець» Львівська обл.. Для перетину кордону вони  обрали смугу руху „зелений коридор”, чим заявили про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені обмеження», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що під час проведення митного контролю у працівників Львівської митниці  виникла підозра щодо наявності в автомобілі товару, що підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. У зв’язку з чим автомобіль було скеровано у бокс поглибленого догляду товарів, транспортних засобів. Там в  багажному відділенні автомобіля виявлено медичне обладнання в асортименті загальною кількістю 62 шт,   зокрема ендоскоп, голки для спинномозкової пункції, кісткові  дрилі тощо.  В своїх поясненнях водій визнав факт переміщення предметів правопорушення.

Таким чином, він порушив встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю в зоні (коридорі) спрощеного митного контролю.  За ознаками ст.. 471 Митного кодексу України складено протокол про  порушення митних правил. Товар вартістю 943 693 грн вилучено. Справу скеровано до суду, який визначить покарання.

Фото: ДФС

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. А що держава робить для медзакладів і медицини взагалі?!нічорта!списують мільйони фінансування якк до лікарень не доходить.апаратури мкдичної немає інструментів немає!ремонтів немає.мелицина на нулі.де страхова медицина?чому немає?бо не вигідно МОЗУкраїни.не про людей вони думають а про власну ж..у

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...