ОСТАННІ НОВИНИ

Як офісні працівники сприймають День закоханих

|

Двоє з п’яти українців назвали 14 лютого Днем усіх закоханих. Кожний п’ятий вважає цей день святом торговців квітами і листівками, а кожний сьомий впевнений, що воно не відповідає нашим традиціям та культурі. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, лише третина «білих комірців» святкують День святого Валентина на роботі, передає кореспондент Львівського порталу.

hh1

Ставлення українців до Дня святого Валентина досить неоднозначне. Одні бачать у ньому можливість черговий раз порадувати рідних та коханих своєю увагою. Інші ж вважають свято, яке має західноєвропейське коріння, чужим для української культури і традицій. Тим більше різняться думки відносно того, чи варто святкувати день закоханих на роботі. Як показало опитування, для більшості компаній 14 лютого – звичайний робочий день – дві третини «білих комірців» зізнались, що у їхньому колективі не прийнято відзначати День святого Валентина. Там, де цей день все ж таки святкують, його організовують без особливих забаганок.

У кожній сьомій компанії колеги вітають один одного на словах. Майже в кожному десятому офісі підписують валентинки. Ще в 7% випадків співробітки пишуть вітання по e-mail, у соцмережах або на внутрішньому корпоративному сайті. І лише в деяких випадках в честь Дня закоханих приносять солодощі, влаштовують вечірку на роботі, йдуть в кафе чи боулінг, організовують квест, а також роблять один одному приємні сюрпризи і дарують квіти. Найчастіше День закоханих святкують в крупних компаніях чисельністю від 200 і більше осіб.

hh

Варто зазначити, що особливий сенс цьому дню надають переважно жінки. Чоловіки приблизно в два рази частіше згадують про незрозумілість і абсурдність свята. Також більше подобається святкувати молодим людям. Хоча ті, кому 45 років, частіше говорять про можливість подарувати турботу і увагу, які й роблять для них цей день особливим.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...