ОСТАННІ НОВИНИ

Сина Авакова підозрюють у причетності до корупційної схеми

|

Син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, імовірно, домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства. Про це повідомляє Українська правда.

avakov

Відповідний відеозапис, нібито таємно знятий 3 грудня 2014 року в кабінеті Чеботаря, виклав наприкінці січня на YouTube користувач із ніком Sans Corruption (Без корупції).

Чеботар до травня 2015 року відповідав у МВС за держзакупівлі. Приховані зйомки у його кабінеті проводила СБУ на прохання військової прокуратури в рамках провадження про корупцію в МВС. Раніше в мережу потрапив один шматок відео – де Чеботар нібито обговорював продаж за заниженою ціною піску, що перебував на зберіганні в МВС.

З розмови на оприлюдненому тепер відео зрозуміло, що людина, схожа на сина Авакова, хоче поставити велику партію рюкзаків в МВС і просить передоплату.

Чоловік, якого називають Сашею, каже, що до нового (2015-го) року зможе поставити 100 рюкзаків. Чеботар погоджується, що після Нового року МВС закупить ще 2 000 штук.

Голова МВС Арсен Аваков заперечував причетність його родини до закупівлі рюкзаків.

Його син Олександр у телефонному коментарі сказав, що вперше чує про відео з кабінету Чеботаря. Але не зміг пригадати, чи був там у грудні 2014 року.

«Я не пам’ятаю. Може, був, може ні, не знаю», – сказав він.

На запитання, чи обговорював він постачання рюкзаків для МВС, Олександр Аваков заявив, що жодного стосунку до цього не має.

«Ніякого стосунку ні я, ні хтось із членів моєї сім’ї до цього не має. Я не розумію, чесно-чесно, ось не розумію, про яке відео ви говорите», – сказав він.

Раніше Чеботар називав відео змонтованим.

Відповідно до даних на порталі Держзакупівель, у лютому 2015 року МВС закупило рюкзаки на 16,5 мільйона гривень.

Одна з фірм, що виграла тендер, – компанія «Дніпровенд» у Дніпропетровську. Вона мала поставити 5 тисяч одиниць товару.

Власника цієї фірми Костянтина Кубеця знайти не змогли: сусіди кажуть, що за його адресою давно живуть інші люди.

На момент перемоги у тендері на виготовлення рюкзаків у самому МВС уже майже рік тривало розслідування діяльності «Дніпровенд» як конвертаційного центру. Проте це не завадило чиновникам міністерства перерахувати їй за рюкзаки 14,5 мільйона гривень.

Справу про закупівлю рюкзаків для потреб АТО передано до військової прокуратури.

Фото: mediananny.com

Відео: youtube.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...