ОСТАННІ НОВИНИ

Суд поновив на посаді чиновника, якого впіймали на 600 тисячному хабарі

|

Печерський суд Києва ухвалив рішення, що Ярослав Кашуба, спійманий у вересні минулого року на хабарі у 622 тис. грн, повинен бути поновлений на посаді голови Держслужби зайнятості. Про це в інтерв’ю журналістам DT.UA розповів міністр соціальної політики Павло Розенко.

75

«На сьогоднішній день у мене є рішення Печерського районного суду про те, що з 12 січня 2016 року я зобов’язаний відновити його на посаді. У мене є офіційна заява його адвоката про те, що термін відсторонення його (Кашуби) з посади закінчився і так як ніяких судових розглядів по цій справі немає, він повинен повернутися на роботу», – розповів міністр.

«Ніякого судового розгляду справи про хабарництво немає. Як реагувати на цю ситуацію? З одного боку є факти, які бачили і я, і всі інші, з іншого боку – немає ніякого продовження цієї справи. Зате є рішення суду про те, що я зобов’язаний відновити Кашубу на посаді голови Державної служби зайнятості», – зазначив міністр.

Міністр Розенко запевнив в тому, що не буде відновлювати на посаді чиновника-хабарника і продовжить судові розгляди з Кашубою.

Нагадаємо, що 11 вересня, у Києві співробітники СБУ затримали голову Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу.

Чиновника спіймали у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тис. грн. Під час огляду машини правоохоронці також виявили велику суму грошей в іноземній і національній валютах і мисливську рушницю з патронами.

Після цього суд заарештував голову Державної служби зайнятості зайнятості Ярослава Кашубу і призначив заставу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...