ОСТАННІ НОВИНИ

Чиновник ЛОДА заробив на продажі «швидкої» та авто, які мав відвезти бійцям АТО

|

На Львівщині шукають автомобіль «Опель Фронтейра», який передали воякам у зону АТО ще в травні. Зникла і карета «швидкої», призначена для бійців. Як дізнались журналісти «Львівська хвиля», причетний до цього один із чиновників обласної адміністрації, який раніше служив у батальйоні Луганськ-1 та був заступником комбата. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

авто для АТО

«Заступник комбата Андрій Умрихін попросив у фонду «Допомога і турбота», позашляховик для потреб вояків. Волонтери привезли позашляховик із Польщі. Ми його технічно перевірили, відремонтували, заправили повністю та урочисто передали Андрію Умрихіну, який поїхав служити в зону АТО. І зараз ми дізнаємось, що цей автомобіль згаданий пан просто продав своєму товаришу. Цей товариш нам підтвердив інформацію», – розповів  голова фонду «Допомога і турбота» Мирослав Хом’як.

Авто чоловік продав вже у зоні АТО. Водію батальйону Луганськ-1 Петру – за 28 тисяч гривень. Попри те, що машина вже числилася у вояків та навіть була із спеціальними зеленими номерами.

«Ми запитували, як він може продавати батальйонну машину. А він казав, що це його, мовляв кошти в неї вклав, а відтак може нею розпоряджатися. Спочатку 30 тисяч гривень за неї просив. Та ще й швидку пропонував», – підтверджує Комбат Костянтин Скліфус.

А от згадану карету «швидкої допомоги» Андрію Умрихіну передали волонтери із Жовкви. Раніше вона служила захисникам біля донецького аеропорту.

«Хлопці написали на капоті всі населені пункти, де вона була, хто на ній їздив, також була наліпка «Ніхто, крім нас» 80-ї бригади. Андрій сказав, що все це залакує гарно, забрав ту «швидку». А потім вона десь пропала. Хоча хлопці казали, що її десь бачили в районі населеного пункту Кримське. Це, припускаю, 29 пост», – додав Віктор Візничак із «Самооборони» міста.

Зазначимо, що на цей час Андрій Умрихін у Львівській ОДА обіймає посаду директора департаменту з питань цивільного захисту.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...