ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська та луганська «Батьківщини» домовились про активну співпрацю

|

Сьогодні, 10 лютого, Львівський та Луганський обласні осередки ВО «Батьківщина» домовилися про тісну співпрацю партійних організацій, передає з місця подій кореспондент Львівського порталу.

Батьківщина

Голова Луганської обласної організації ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна приїхала з робочим візитом на Львівщину на запрошення керівника «Батьківщини» Львівщини Михайла Цимбалюка. В рамках візиту окрім іншого політики відвідали «Батальйон відважних жінок», який дислокується в місті Дубляни, та клініку волонтера-стоматолога, активіста «Батьківщини» Юрія Дмитришина, який надає безкоштовну стоматологічну допомогу воякам АТО.

Про умови та основні аспекти співпраці розповів керівник Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Для нас є дуже важливою співпраця Львівського та Луганського осередків «Батьківщини». Не є таємниця, що багато волонтерів та інших представників громадянського суспільства їдуть в Донецьку область, проте до Луганської не всі доїжджають. Ми з пані Іриною домовилися про координацію волонтерської діяльності. Також зараз ми ремонтуємо техніку Медичного батальйону «Святого серця» і вже восени вона виїжджає на Луганщину. Я запросив пані Ірину та членів родин з Луганської області до Львова на святкування Великодніх свят. Ми хочемо, щоб люди з дітьми приїхали до нас, щоб вони перейнялись християнським духом святкування та побачили наше красиве місто. Ми це робимо для того, щоб грань різниці між людьми зі Сходу і Заходу максимально була стерта. Окрім того, найближчим часом ми здійснимо десант представників «Батьківщини» Львівщини у Донецьку та Луганську області для надання гуманітарної допомоги», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Михайло Цимбалюк – людина з великої букви. Не сидить склавши руки, багато працює і там де потрібно!

  2. Львівщині пощастило що обласну “Батьківщину” очолив Цимбалюк, який має досвід, повагу, репутацію та бажання працювати

  3. Смілива ініціатива. Луганчанам зараз наша дпомога потрібна як ніколи. Цимбалюк молодець!

  4. Така співпраця вселяє надію на відновлення країни. Якби ж всі так працювали як парторганізації “Батьківщини”!

  5. Супер. Поважаю таких політиків! Хай Бог вам помагає в усіх добрих починаннях!

  6. Кеівник львівської Батьківщини все правильно робить. Підтримую. Побільше б таких активних діячів в нашій країні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...