ОСТАННІ НОВИНИ

Віктор Щир: «Місто не потягне компенсувати пільгові витрати перевізників»

|

Начальник управління транспорту та зв’язку Віктор Щир про перевезення у міському громадському транспорті пільгових категорій пасажирів:

Віктор Щир«У 2015 році відбулися зміни у законодавстві України про пільгові перевезення громадян. Ці зміни набули чинності 1 червня 2015 року. Залишилися також в дії 2 постанови Кабінету Міністрів №354 і №555 про пільгове перевезення деяких категорій громадян. Більше на теренах України не відбуло ніяких змін.

Зараз є така Громадська організація як «Асоціація перевізників Львівщини», як звернулася до перевізників, щоб з 8 лютого відмовити деяким категорія пільговиків у безкоштовному перевезенні. За вчора в управління транспорту поступило декілька скарг від мешканців, що їм було відмовлено в перевезенні. Проте в більшості випадків люди телефонують і питають чи буде відмінено пільговий проїзд для пенсіонерів. Всім їм ми відповідали, що у чинному законодавстві на сьогодні ніяких змін не відбулося.

Звернення громадської організації не є рішення Кабміну чи міської ради, тому вони не можуть обмежити пільгового проїзду. Тому це є абсолютно незаконні дії. В таких випадках ми будемо писати претензію для перевізника про те, що він не виконує умови угоди, яку від підписав.

Я б хотів звернутися до всіх наших перевізників з тим, що варто дочекатися рішення Верховної Ради, подивитися, які кошти будуть закладені в державний бюджет на компенсацію пільгових перевезень і тоді вже спільно вирішувати питання, як діяти дальше. Те, що перевізникам потрібна компенсація, – це однозначно, тому без цієї компенсації перевізник не виживає.

Зараз можу сказати лише те, що у міського бюджету на перевезення заклали 10 мільйонів гривень. Більше грошей місто виділити не може. Звісно, що своїми силами місто цю компенсацію не потягне. Ми чекаємо, що Верховна Рада в найближчі дні розгляне той проект закону про зміни до держбюджету на 2016 рік», – розповів Віктор Щир.

Фото: m.20minut.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. П. Щир! На як1й основ1 Ви стверджуете, що перев1зник не виживе. А хто знае як1 доходи у перев1зника? Н1хто! Не зрозум1ло чому на трамваях, тролейбусах квитки продаються, а на маршрутках н1. Видно 1м так виг1дно. От з чого треба починати. Ц1ни на про1зд з кожним роком п1двищуються 1 кожного року перев1зники плачуть, що 1м мало. Ви п. Щир переживаете, що перев1зник не виживе, а Ви не переживаете чи виживуть деяк1 громадяни ЛЬвова.

  2. Звідки взято що без компенсації перевізники не виживуть? Нікому невідомо скільки коштів заробляють перевізники , відсутня звітність яку можна перевірити . Квитки в маршрутках не видаються . Там крутяться ніким не враховані гроші .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...