ОСТАННІ НОВИНИ

Норвегія виділить Україні гуманітарну допомогу

|

Норвегія виділить 40 мільйонів норвезьких крон (близько 4,15 млн євро) для підтримки України у складній ситуації, адже п’ять мільйонів українців потребують гуманітарної допомоги, у тому числі 1,5 мільйони внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє УНІАН.

Norway

Половину суми отримає Норвезька рада у справах біженців, що працює із гуманітарними проблемами на сході України. Другу половину розподілять серед Міжнародного комітету Червоного Хреста, Міжнародної організації з міграції, а також Halo Trust (організація, що опікується розмінуванням) і Управління ООН з координації гуманітарних питань.

За словами держсекретаря МЗС Норвегії Туре Хаттрема, надзвичайно важливо, аби рішення конфлікту було політичним.

«Конфлікт в Україні все ще дуже серйозний. Критично важливо, щоб усі сторони дотримувалися своїх зобов’язань та працювали над політичним рішенням. Це буде моїм меседжем українській владі під час мого візиту», – заявив Хаттрем.

Його візит став продовженням пакету підтримки України від Норвегії, започаткованого під час відвідання Києва прем’єр-міністеркою Ерною Солберг у листопаді 2014 року.

Хаттрем підкреслив, що Осло планує бути надійним партнером Києва у майбутньому, проте ці відносини залежать від проведення в Україні широкомасштабних реформ.

У Києві Хаттрем зустрічається з українськими чиновниками, а також з місцевими та міжнародними активістами.

«Україна потребує нашої підтримки, проте ми маємо також встановити чіткі вимоги до результатів», – Хаттрем.

Фото: telegraf.com.ua

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...