ОСТАННІ НОВИНИ

Грип атакував «ДНР»: померло 540 людей

|

Через брак ліків та неможливість вчасно отримати медичну допомогу більше, 540 осіб на території «ДНР» вже померли від грипу та подальших ускладнень, кількість летальних випадків збільшується. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає кореспондент Львівського порталу.

grup

За оперативними даними на території «ДНР» продовжується епідемія грипу. В «республіці» стрімко зростає кількість хворих. В період з 1 грудня 2015 року по 1 лютого 2016 року в лікувальні заклади з симптомами ОРВІ звернулося близько 175 тисяч осіб, в тому числі близько 4000 дітей.

Наразі пік епідемії грипу спостерігається в Амвросієвському та Старобешівському районах, а також в містах Торез, Шахтарськ та Харцизьк. Через брак ліків та неможливість вчасно отримати медичну допомогу більше, 540 осіб на території «ДНР» вже померли від грипу та подальших ускладнень, кількість летальних випадків збільшується.

Проте найголовнішою причиною загибелі такої кількості людей є цілеспрямована діяльність ватажків так званої «ДНР».

По-перше, напередодні епідемії ними не було вжито відповідних та достатніх заходів по забезпеченню доступу населення до медичних послуг, що є одним з основних обов’язків влади перед населенням.

По-друге, на даний момент, навіть після загибелі більше п’ятисот сорока осіб керівництвом терористів публічно заперечується факт епідемії, що не дозволяє ні Україні, ні міжнародній громадськості надати допомогу населенню регіону, що опинилося в критичній ситуації.

За наявною інформацією діяльність керівництва бойовиків, що спричинила різке зростання епідемії та збільшення смертності серед мирного населення, здійснюється за вказівкою їхніх кураторів з Російської Федерації. Організація спецслужбами РФ зростання епідемії на тимчасово окупованих районах Донбасу здійснюється з метою, по-перше, для деморалізації місцевих жителів та збереження контролю над населенням регіону, серед якого поширюються антиросійські настрої, по-друге, для можливості приховати перед населенням Росії загибель військовослужбовців ЗС РФ що перебувають на українській території.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...