ОСТАННІ НОВИНИ

Володимир Парубій: «Ми зробили велику помилку, що після Помаранчевої революції... Цей процес сьогодні знову повторюється»

|

Співкоординатор VII Форуму громадських організацій, про змарнований час політиків після Євромайдану та необхідність проведення реформ:

47

«Ми завжди збираємось, коли ситуація вимагає від нас єдності та відповідальності. Минуло два роки, а ми так і не дочекались очікуваних змін, на які ми сподівались на Майдані. Виникли нові та непередбачувані виклики для нашої країни – зовнішня агресія, яка нині переходить у внутрішньо-політичну війну. Корупція, люстрація, необхідність проведення реформ для подолання важкого економічного становища… І на фоні цього всього гнітюче враження справляє безкультур’я наших політиків, постійні бійки, сварки, які шокують Європу і втішають Росію. Це повинно бути припинено.

Ми зробили велику помилку, що після Помаранчевої революції відійшли від процесу державотворення. Чим це закінчилось – ми знаємо. Цей процес сьогодні знову повторюється.

В цій ситуації постає одвічне питання: «Як будувати рідну хату – Батьківщину?». Ми беремо ці слова Шептицького в основу нашого форуму. Шептицький дав нам заповіт: «Рідна хата не постане, якщо не буде українського моноліту». Це найперша і найголовніша умова. Тільки в єдності можна перебороти найтяжчі труднощі, які спіткали нашу націю.

В час війни ця єдність нам просто вкрай необхідна. А також – відповідальність кожного з нас за все, що відбувається в країні.

Ми проводимо Форум громадських організацій вже два роки поспіль. В лютому хочемо провести ще декілька форумів, потім – в Києві загальноукраїнський. Щоб активніше включитись в поборювання тих проблем, які нині є в країні. І не допустити тої імовірної катастрофи, яка може статись через ті конфлікти та розбрати в українському політикумі та суспільстві».

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. В нашій Верховній Зраді завжди було багато популістів , які не думають про Україну а про свій власний імідж , пропонуючи і приймаючи популістські закони , які не може витягнути бюджет країни . Доки депутатами будуть популісти , українці будуть бідними .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...