ОСТАННІ НОВИНИ

В день закоханих у Парку культури проведуть еко-майстер-класи

|

Вперше у Львові до Дня Святого Валентина відбудуться майстер-класи «Екохання». Учасники матимуть змогу виготовити подарунки для коханих з перероблених або максимально природніх матеріалів. Таким чином, автори проекту «ЕкоШтука» хочуть показати, що навіть вторинним матеріалам можна дати друге життя, а з найпростіших побутових речей легко зробити особливі подарунки для рідних. Майстер-класи проходитимуть з 9 до 13 лютого, передає Львівський портал.

екокохання

Графік проведення еко-майстер-класів:

9 лютого, вівторок, 18-20, пр. Шевченка 13 (бібліотека)

Коробочки-шкатулки для найціннішого
Коробочки потрібні всім, щоб зберігати цінні речі, накопичувати кошти на реалізацію мрії чи просто мати куди складати спогади у вигляді квитків на концерт чи любовні записки. Внесок: 80 грн. (вартість матеріалів та робота майстра)

10 лютого, середа, 17:30-21:00, Медіатека, вул. Мулярська 2а

Виготовлення ЕКО-блокноту
Блокнот буде виготовленого з перероблених матеріалів, з речей, які могли б вже закінчувати своє життя на смітнику, але ще красиві і заслуговують на друге життя. Такого блокноту не буде ні в кого, адже ви вкладете у нього свої неповторні почуття та ідеї!
Внесок: 130 грн. (вартість матеріалів та робота майстра)

11 лютого, п’ятниця, 18-20, пр. Шевченка 13 (бібліотека)

Унікальна валентинка та фоторамка
Стандартна валентинка – це не для нас! Ми зробимо свою, унікальну, адже наші почуття до коханої людини не може висловити ніхто краще окрім нас.
Внесок: 50 грн. (вартість матеріалів та робота майстра)

12 лютого, четвер, 18-20, Медіатека, Мулярська 2а

Магнітики-сердечка та янголятка з тіста
З тіста можна не лише пекти тортики чи піцу, а можна створити чудові сердечка та ангелики, щоб назавжди закарбувати свою любов до коханої людини. Це і гарно і екологічно.
Внесок: 60 грн. (вартість матеріалів та робота майстра)

«ЕкоШтука» – проект для активних особистостей, які надають перевагу природному, зручному та економному стилю життя. Його основна мета пропагував стале мислення, усвідомлене споживання та турботу про навколишнє середовище.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...