ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові закликають ігнорувати ресторан, звідки вигнали хлопця із ДЦП

|

У мережі поширюються повідомлення з закликами не відвідувати ресторан Vapiano Lviv (вул. Гнатюка, 12А) , звідки вигнали переселенця Романя Кисляка з ДЦП, передає кореспондент Львівського порталу.

роман

Як відомо, журналістка Олена Кулигіна повідомила про прикру події у себе на Facebook. За її словами, Романа до цього ресторану запросили друзі. Роман прийшов трохи завчасно, але коли він спокійно чекав на свого товариша, до нього раптом підійшов один із офіціантів, і нічого не кажучи, почав “за шкірку” витягати відвідувача  на вулицю.

Учора ввечері, 6 лютого, заклад вибачився перед Романом: «Ми погоджуючись з тим, що вчора Романа попросили покинути заклад,( наголошуємо : не “викинули” чи “виштовхали”) але це було зроблено не з причин його фізичних вад, ні, ні в якому разі! Сталася прикра помилка, за якої офіціант розцінив Романа як підозрілу особу.»Ми зв’язалися з Романом і вибачитися за цю неприємну ситуацію. Роман сприйняв це з розумінням і прийняв наші вибачення».

Втім офіціанта, який образив Романа, не звільнили, і загалом у ресторані не вважають подію дискримінацією. Саме через це мешканці Львова та активісти почали закликати містян не відвідувати цей заклад. Зокрема, журналіст та викладач УКУ Отар Довженко у себе на сторінці у Facebook написав, що замість того, щоб покарати винних, Vapiano Lviv намагається виправдатися.

«Якщо коротко, то Рома Кисляк, свята людина, прийшов на зустріч до ресторану Vapiano Lviv і був викинутий звідти, бо його зовнішність видалась офіціанту підозрілою. Рома, позаяк він справді свята людина, не збирався навіть жалітися, але розповів про пригоду друзям, тому ситуація набула розголосу. Замість покарати мудака, який уважає симптоми ДЦП підставою для приниження клієнта, і посипати голову попелом, адміністрація відбріхується. Мовляв, не викидали, а попросили вийти, проведемо тренінги для офіціантів, вирішуємо питання», – написав О. Довженко.

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

 1. цього підара конченого офіціанта треба відправити суку напередок нехай там пару місяців побуде і тільки потім приповзе це бидло і просе пробачення в цього хлопця

 2. Я власниця ресторану, і якби офіціант мого закладу таке витворив, то я б запросила того хлопчину (з ДЦП) з компанією на вечерю в наш заклад, при чому той “офіціант” обслуговував би їхній стіл і оплачував їхній чек. Не інакше.

  1. Ірина. Ото Ваше “якби” вже не доречне. Раджу Вам все ж таки запросити того хлопця до ресторану разом з його друзями. пригостии вечерею, вибачиись ще раз, провести з ним кілька годин, пофоткатись й викласти фото в соцмережі. Бо бруд литись лише починає.

  2. Власник ресторану який дбає про свою репутацію імідж ніколи не допустить приниження гідності відвідувача у своєму закладі. Приниження гідності людини на жаль стає нормою в нашій країні Видмирають морольні цінності все матеріальне затуманює розум. Стає модно наказувати винних за нанесення моральної шкоди шляхом усного звільнення так як навряд чи офіціанти працюють офіційно .Власники ведуть себе як “господарі світу” . Відповідь власниці : накажемо офіціанта шляхом обслуговування клієнта якого він образив . Ще одне приниження тепер обох. Етика поведінки власниці вражає цинізмом Наказать!Мораль відсутня. Висновків не зроблено жодних. Тому що всьому треба вчититя репутацію працівників перевіряти Працівників в ресторани оформляти треба офіційно з посадовими обовязками правами та відповідальністю. Тоді і можна нести відповідальність згідно законодавства А так тільки перед Богом …Принижувати людину – це гріх.

  3. Так еще не поздно, можно его пригласить..даже одного..думаю что ему приятно будет.. А говорить каждый может.

  4. Розумно і мудро. Зрештою не варто оцінювати весь персонал беручи за приклад вчинок лише одного офіціанта. Ви запропонували ідеальне рішення проблеми. А от хлопчину-відвідувача ресторану дійсно шкода…цей випадок лише один з багатьох в його житті , які загалом сформували в нього відчуття тягаря для суспільства.

 3. :-Люди з ДЦБ теж люди,але більш обездоленні…Ганьба власників закладів,які викидають інвалідів…Пропоную за нанесення морального приниження громадянина України накласти штраф у розмірі 10тис.гривень і передати потерпілому.Може так в нас ставитись до людей з інвалідністю,як до людей ????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...