ОСТАННІ НОВИНИ

Влад Якушев: «Розумієте, що буде, коли більше десяти тисяч озброєних вояків, з досвідом бойових дій, підуть на Київ?»

|

Лейтенант, начальник прес-служби 14-ї окремої механізованої бригади ОК «Захід» Влад Якушев про те, чому бійцям 14-ї та 93-ї механізованих бригад не виплачують гроші.

якушев

«От я, наприклад, маю декілька варіантів, чому нам не платять.

  1. Нам і не збирались платити. Тобто держава, яку ми захищаємо, просто нас обдурила. Треба було якось заохотити людей воювати, і пообіцяли, а тепер не знають, як «з’їхати»? Шановні пани у кабінетах, ми тут не за гроші стоїмо. Самі знаєте, хто хоче відкосити, той відкосить. Ми не косили. Прийшли – воюємо. Не можете заплатити, не треба обіцяти. Скажіть як є: «Хлопці, якщо ви не будете стояти, москаль прийде до нас додому. Держава бідна, потерпіть». Ви що, думаєте ми додому підемо?
  2. Платити збирались, але все зависло через звичайну бюрократію. Панове, ми будуємо нову боєздатну армію чи ні? Якщо будуємо, то хай хтось підніме дупу від крісла, проаналізує, через що гальмується таке важливе питання і ліквідує цю прикру перепону. А якщо не бажаєте, то знайте, це підриває бойовий дух частин на передовій, і це або злочинна халатність, або зрада.
  3. Платити збирались, але знайшлись злодії, які притримують ці гроші, і крутять їх, наприклад, через банківські рахунки. Тоді це звичайний кримінальний злодій. Треба знайти злодіїв і посадити до в’язниці. І посадити треба надовго, бо це справа державного значення.
  4. Велика кількість людей, які брали участь у боях, найближчим часом мали б звільнятись. Тягнуть доти, доки вони звільняться, а тоді скажуть, що немає кому платити?
  5. Це звичайна зрада. У міністерстві сидить якийсь путінський агент, який намагається таким чином організувати на передовій бунт. Розумієте, чим це загрожує країні? Розумієте, що буде, коли більше десяти тисяч озброєних вояків, з досвідом бойових дій, підуть на Київ? Це ж буде катастрофа! Повна перемога Путіна!

Питання з бойовими треба вирішувати. Якщо люди не можуть правильно подати документи, то може слід цю процедуру спростити? І не треба робити крайніми юриста бригади, чи комбатів, сказавши, що вони там щось неправильно оформили чи подали. Наприклад нашого бригадного юриста я прекрасно знаю – надзвичайно фахова людина. І комбатів знаю тільки з хорошої сторони. Якщо накат піде на них, то будьте певні – це пошуки цапа відбувала».

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. П. лейтенанте ! Якщо об1цяли платити 1 не платять, то це погано. Хоч мен1 у це не хочеться в1рити. Багато во1н1в, як1 захищають Укра1ну я знаю 1 вони за грошеву проблему мен1 не говорили. Безумовно, платити треба, а нашим во1нам треба воювати не за грош1, а за Укра1нк, як це робили геро1 УПА. Раджу Вам, як патр1оту Укра1ни звернутись по цьому питанню до вищого командування, а не до 1нтернету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...