ОСТАННІ НОВИНИ

Відому книгу Шкляра екранізують

|

Роман відомого українського письменника Василя Шкляра «Чорний ворон» буде екранізовано. Про це сьогодні повідомив генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко, передає УНІАН.

шкляр

«Ми нещодавно підписали угоду з відомим українським автором Василем Шклярем про екранізацію його відомого твору «Чорний ворон». Ми можемо про це говорити. Це буде не лише фільм. Це буде 4-серійна історія», – поінформував він.

За словами Ткаченка, наразі український телеринок потребує створення нових образів.

«Ми говоримо якраз про створення нових образів для України, яких потребує новий час і ця війна. Ми теж створюємо багато продуктів і можемо пишатись, що тисячі годин продуктів ми створюємо. Серед них є ті, на які ми ідемо свідомо, розуміючи, що це некомерційні проекти, що новий час потребує нових героїв. Нещодавно ми завершили 4-серійний проект «Століття Якова». Він достатньо контроверсійний, бо так само як і з приводу «Останнього москаля», тут буде дуже багато дискусій… Але ми вважаємо, що такі кроки повинні бути направлені на те, щоб створювати нові образи», – наголосив Ткаченко.

Фото: УНІАН
\

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. П. Шкляр! В1таю Вас з екран1зац1ею твору Чорниц ворон. Однак уважаю, що м1н1 сцену з переходом евре1в з Рад. Укра1ни у Польщу ( Галичину) не потр1бно акцентувати увагу, що на сход1 люди щ1р1йш1 н1ж галичани. Пробачте, але це неправда. З повагою до Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...