ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч відремонтують аварійні житлові будинки Львова

|

Виконавчий комітет погодив бюджет розвитку міста на 2016 рік. Відповідно до нього, близько 675 млн грн отримає департамент житлового господарства, з яких майже 35 млн передбачено виділити на капремонт і реставрацію житлового фонду, та 11,5 млн – на будівництво і придбання житла для окремих категорій населення. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

аварійні будинки

Так, пропоновані роботи охоплюватимуть, зокрема, капремонт насосних станцій, вартістю близько 5,5 млн грн, аварійних будинків, що загрожують обвалом, та тих, які потребують невідкладного ремонту, загальною вартістю понад 10 млн грн, а також гуртожитків, які передаються у власність територіальної громади Львова (співфінансування проекту, спільно з держбюджетом), будинків ОСББ, протипожежних систем автоматики і димовидалення, розділення загальнобудинкового обліку електроенергії житлового фонду та реконструкцію будинку на площі Соборній, 17.

Окрім цього, понад 4 мільйони пропонують виділити для забезпечення житлом дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування. 4,5 млн грн мають намір скерувати на забезпечення житлом багатодітних сімей, що виховують 5 та більше неповнолітніх дітей, ще 3 млн – на вирішення соціально-побутових проблем мешканців сіл Малехів та Великі Грибовичі. Понад 2 млн грн пропонують витратити на реставрацію житлового фонду.

Також рішенням виконкому передбачено збільшення на 24 млн грн статутного капіталу комунальних підприємств «Рембуд» (20 млн), РАП (1,5 млн) та «ЛЕВ» (2,5 млн).

Фото: regionews.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...