ОСТАННІ НОВИНИ

На ремонт міських парків виділили понад вісім мільйонів

|

Виконавчий комітет міськради затвердив бюджет розвитку міста на 2016 рік. Так, згідно з рішенням, близько 17 млн грн мають намір виділити департаменту містобудування, зокрема – на розроблення містобудівної документації та ремонтні роботи в парках міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

парк

Таким чином, найбільшу суму – 3 млн грн – закладено для проведення капітального ремонту парку-пам’ятки садовопаркового мистецтва «Залізна Вода», трохи менше – 2 млн грн – на облаштування садово-паркових доріжок на території «Горіхового гаю», ще 1 млн грн – на капітальний ремонт парку «Високий Замок», що передбачатиме ремонт зливової каналізації та садово-паркових доріжок. На закупівлю садово-паркових диванів та урн для сміття планують витратити 500 тис грн.

Дещо більше 2 млн грн передбачено на роботи в регіональному ландшафтному парку «Знесіння», з яких понад 1,1 млн – на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення, 750 тис – на будівництво велосипедних доріжок з тротуарами, та 150 тис – на проектування візит-центру.

Окрім цього, близько 5 млн грн пропонують також виділити міському управлінню архітектури на розроблення містобудівної документації: детальних планів територій, планів зонування тощо.

Фото: zeleniyostriv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...