ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині відремонтують дороги до пунктів пропуску за польські кошти

|

Верховна рада ратифікувала міжурядову україно-польську угоду про надання Україні кредиту в 100 млн євро.Про це йдеться на офіційному сайті парламенту, передає кореспондент Львівського порталу.

держкордон

За ухвалення закону № 0076 “Про ратифікацію договору між урядом України і урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги” проголосували 242 депутати.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, реалізація угоди спрямована на фінансування проектів у дорожній інфраструктурі, облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та інші проекти угоди, погоджені сторонами.

Термін кредитування, згідно з угодою становить 30 років;  відстрочка платежу за кредитом та процентами за користування – 5 років; процент за користування кредитом – 0,15. При цьому обсяг товарів польського виробництва, використаних при реалізації проектів має бути не меншим ніж 60 відсотків від вартості контракту.

Кредитна угода між урядами України і Польщі була підписана на початку вересня 2015 року під час візиту прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до Варшави.

Нагадаємо, що наступної зими на кордоні із Польщею може з’явитися новий пункт пропуску.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...