«Карпати» впевнено обіграли чехів

|

Львівські «Карпати», які перебувають на зборах в Туреччині, обіграли чеський «Словацко» з рахунком 2:1. Про це повідомляє офіційний сайт клубу, передає кореспондент Львівського порталу.

Golodyuk

Львів’яни відзначилися вже на 11 хвилині. Голом відзначився Олег Голодюк. Проте невдовзі Голодюк сфолив у власному карному майданчику, що подарувало чехам шанс зрівняти рахунок. Вони скористалися подарованою можливістю та реалізували пенальті.

У другому таймі «Карпати» домінували, що відобразилося на табло. Павло Ксьондз обіграв трьох суперників та забив переможний гол.

Після забитого м’яча «Карпати» продовжили володіти перевагою і тримати гру під контролем. Могли «зелено-білі» забити і третій гол, але після дальнього удару Костевича, м’яч на кілька сантиметрів розминувся з воротами. Тож 2:1 – впевнена перемога «Карпат».