ОСТАННІ НОВИНИ

Через декларації чиновників Україні можуть відмовити у безвізовому режимі

|

Євросоюз може не прийняти рішення про запровадження безвізового режиму з Україною у 2016 році, якщо не відбудеться скасування норми, внесеної в закон про державний бюджет на 2016 рік, згідно з якою запровадження електронного декларування доходів чиновників переноситься на 2017 рік. Про це заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський, передає УНІАН.

shengen viza

За словами Томбінського, Європейська комісія готова піти на деякі зміни у регуляції ЄС.

«Звіт Європейської комісії з питань виконання Україною тих положень, які були записані, був позитивний. Європейська комісія прийняла зобов’язання, що потрібно змінити регуляції Європейського Союзу, щоби відкрити безвізовий режим для України. Європейська комісія подасть це до Європейської Ради, але ще залишились деякі справи, які невирішені навіть з українського боку», – наголосив Томбінський.

У цьому зв’язку дипломат звернув увагу, що йдеться про запуск Національного агентства із протидії корупції. Він нагадав, що українськими парламентаріями було прийнято норму у державному бюджеті на поточний рік про відтермінування до 2017 року введення електронного декларування доходів чиновників.

«Щоби це агентство запрацювало, йому потрібно надати електронні декларації про майно. Ви чули, що на прохання деяких депутатів, це було відстроковано до 2017 року. Ми знову опинилися у ситуації, що буде важко прийняти європейським урядам рішення про відкриття безвізового режиму, тому що немає впевненості, що Україна  буде виконувати свої зобов’язання», – додав він.

Посол заявив, що це питання залежить від українського парламенту та українських інституцій.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...