ОСТАННІ НОВИНИ

Мінфін надіється, що Україні дадуть 10 мільярдів доларів кредитів 

|

Міністерство фінансів України очікує надходження до 10 мільярдів доларів кредитів від міжнародних партнерів у 2016 році. Про це заявила міністр фінансів Наталя Яресько, передає Радіо Свобода.

19239-1u

«Близько 5,8 мільярда доларів – від МВФ, від уряду США – 1 мільярд доларів, від уряду Японії, включаючи «проект Бортничі» – до 1,3 мільярда доларів, Швейцарії – 0,2 мільярда доларів, від ЄС – 1,2 мільярда євро плюс додатково 170 мільйонів євро грантів», – сказала Яресько.

Крім того, за її словами, уряд очікує надходження цього року від уряду Польщі 100 мільйонів євро, від Німеччини – 300 мільйонів і ще 150 мільйонів євро на інвестпроекти. «Від ЄБРР – 177 мільйонів доларів на наявні інвестпроекти плюс 1,1 ільярда доларів на нові інвестпроекти, від ЄІБ – 175 мільйонів доларів – за наявними проектами плюс 1,1мільярда доларів – на інвестування нових проектів. Від Світового банку очікуємо 210 мільйонів доларів – за наявними інвестпроектами і 1,5 мільярда доларів – на нові кредити», – додала міністр.

Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що Україна очікує отримати черговий транш Міжнародного валютного фонду у лютому.

Фото: volynnews.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...