ОСТАННІ НОВИНИ

Перевізники Львівщини обговорять перевезення пільговиків

|

Перевізники Львівщини ініціюють проведення обласної конференції представників трудових колективів автотранспортних підприємств для обговорення перевезення пільгових груп. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Асоціації перевізників Львівщини.

pilgu

Верховна Рада України 24 грудня 2015 року проголосувала за прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Цей документ не передбачає коштів для відшкодування втрат від перевезення пільгових категорій громадян громадським транспортом.

Трудові колективи автотранспортних підприємств Львівщини стурбовані невизначеністю органів центральної і місцевої влади щодо надання пільг окремим категоріям громадян регіону, їхнього обліку й фінансування.

Добігає кінця перший місяць 2016 року. Угоди на пільгові перевезення з автотранспортними підприємствами відсутні, скільки возити пільговиків, хто за це платитиме – невідомо.

Аби обговорити стан справ щодо пільгових перевезень в області, перевізники ініціюють проведення обласної конференції представників трудових колективів автотранспортних підприємств.

Конференція відбудеться у п’ятницю, 29 січня, у актовій залі Обласного автоучкомбінату (вул. Личаківська, 27а) о 14-00.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Знову перевізники хочуть наповнювати свої розбухлі гаманці за рахунок бідних пенсіонерів На сесіях міської та обласної ради були виділені кошти для компенсації перевізникам за проїзд пільговиків . Чого вони ще хочуть ? Встановлять в своїх помешканнях золоті унітази ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...