ОСТАННІ НОВИНИ

Екологічна катастрофа Львова прямує в Європу

|

Кислі гудрони, витік яких стався на Грибовицьокому сміттєзвалищі, незабаром опиняться в Європі, через що Львів опиниться у незручному становищі. Про це на прес-конференції повідомив керівник «Вектору європейського розвитку», член ініціативної групи створення Громадської ради при ЛМР Роман Салабай, передає кореспондент Львівського порталу.

грибовичі

За його словами, небезпечні відходи, які поступаються лише радіоактивним речовинам, вже на шляху у Європу, проте про це чомусь мовчать.

«Нещодавно на Грибовицькому сміттєзвалищі відбувся витік кислих гудронів, тобто речовин, в яких міститься сірчана кислота, які є брудом від переробки нафтопродуктів.

Небезпека відходів цього класу оцінюється як «висока», вони займають місце одразу після радіоактивних речовин.

Проблема полягає в тому, що внаслідок витоку цих гудронів забруднюється як грунт, так і вода.

Внаслідок витоку на Грибовицькому сміттєзвалищі була забруднена річка Малахівка, яка є притокою Західного Бугу, що  впадає у Віслу, а та – в Балтійське море. Якщо Європа зараз проведе аналіз і дізнається, що стався такий витік, то це потягне серйозні наслідки з нашою євроінтеграцією. Місто замовчує це, щоби не визнали цю зону зоною екологічного лиха і щоби це не вплинуло на притік туристів та щоби міські чиновники не втратили свої прибутки», – переконаний він.

Також експерт пояснив причину смороду у місті.

«Сморід у місті стоїть через викиди інфільтратів з Грибовицього сміттєзвалища у міські каналізації. Ще в 2012 році були виділені кошти для побудови спеціальної станції з переробки інфільтратів, та куди поділися гроші – невідомо. Зараз інфільтрати продовжують викидати у міські каналізації, тому можна констатувати, що сморід нікуди не подінеться, а масштаби такої безвідповідальності потім жахнуть», – додав Роман Салабай.

Раніше Львівський портал повідомляв, що у Грибовичах сталося екологічне лихо, а байдужість влади та чиновників обурює місцевих мешканців.

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Не розум1ю чому ст1льки шуму роблять коло того, що оштрафована дружина голови уряду Укра1ни. Н1чого тут не мае дивного. Зроблено порушення , тому оштрафоввана. Кожний з нас якщо зробить якесь порушення за кермом буде оштрафований. Це ще раз говорить про те, що ми стараемось, щоб у нас був порядок 1 щоб ми вс1 за тим сл1дкували. Мене ц1кавить друге, невже журнал1стам не мае б1льше що писати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...