ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській облраді готують недовіру Яценюку

|

Кабмін надіслав депутатам Львівської облради відписку із «відмазкою» у відповідь на їхнє звернення щодо продажу Жидачівського целюлозно-паперового комбінату. Про це заявив депутат Львівської облради Михайло Титикало, передає з сесійної зали кореспондент Львівського порталу.

яценюк

«Ми отримали відповідь на наше звернення до прем’єр-мінстра України, де ми просили його прискорити вирішення питання продажу Жидачівського целюлозно-паперового комбінату потенційному інвестору», – пояснив депутат.

За його слова Секретаріат Кабміну перенаправив звернення до Мінекономрозвитку.

Вже звідти, за словами Титикала, надійшла така відповідь: «Враховуючи зазначене та відсутність у статутному капіталі Товариства корпоративних прав держави, Мінекономрозвитку не має повноважень та законодавчих підстав для втручання у вирішення питання сприяння продажу ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

«Ми отримали формальну відписку на своє звернення до прем’єр-міністра», –обурився депутат.

І додав: «Я вважаю, що таке відношення є повною неповагою до Львівської обласної ради. Хотів би, щоби ми, як депутати, висловили своє ставлення до прем’єр-мінстра, так як він це зробив, тобто розглянути це питання і висловити недовіру»

Раніше Львівський портал повідомляв, що у Верховній Раді України фракція «Самопоміч» вимагає відставки Кабінету міністрів через умови ухвалення державного бюджету на 2016 рік, що прийняли сьогодні, 26 січня, о 4 годині ранку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...