ОСТАННІ НОВИНИ

Львівську митницю ревізують європейські експерти

|

Упродовж цього тижня експерти «Twinning» з ЄС, серед яких представники Німеччини, Польщі та Литви, відвідають деякі пункти пропуску Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

91

За даними відомства, особливу увагу приділятимуть питанням міжвідомчої співпраці між контрольними службами на кордоні та спільного контролю у пункті пропуску «Грушів – Будомеж».

Зокрема експерти працюватимуть над переглядом і впорядкуванням нинішніх робочих процесів і принципів співробітництва між відповідними установами у сфері обробки і модернізації пунктів перетину кордону. Також буде приділено увагу покращанню процедури обміну інформацією, яка спільно використовуватиметься для більш ефективного контролю та спрощення торгівлі. У програмі роботи делегації також перевірка процедури і технології митного контролю, розробка рекомендацій щодо впровадження процедур для спрощеного контролю окремих категорій транспортних засобів та вантажів тощо

Довідково:

Twinning – це інструмент інституціональної розбудови і нова форма безпосередньої технічної співпраці між органами влади держав – членів ЄС та країн-бенефіціарів.

Визначальною рисою проекту Twinning є безпосередній обмін специфічним досвідом у окремо взятій сфері державного регулювання з метою впровадження норм та стандартів ЄС, передавання «ноу-хау» та передової практики між державними органами країн – членів ЄС та їхніми партнерами-бенефіціарами, випрацювання унікального національного досвіду.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...