ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська прокуратура взялася за будови на Снопківській

|

Прокуратурою вивчається законність рішення суду про визнання права власності на об’єкти будівництва на вулиці Снопківській у Львові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

прокуратура

Так, за наслідками моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень, прокуратурою встановлено, що ухвалою Залізничного районного суду міста Львова 18 вересня 2015 року затверджено мирову угоду між двома фізичними особами та визнано право власності на медично-оздоровчий центр загальною площею майже 550 м кв. на вулиці Снопківській,15.

Цією ж ухвалою суду визнано право власності на багатоквартирний житловий будинок на вулиці Снопківській, 18-а, площа якого перевищує 3000 кв. м.

Відтак, прокуратурою області 22 січня цього року скеровано відповідного листа до Залізничного районного суду для вивчення цивільної справи та вирішення питання щодо можливого представництва інтересів держави шляхом оскарження зазначеного рішення суду відповідно до статті 23 Закону України «Про прокуратуру».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...