ОСТАННІ НОВИНИ

Володимир Зуб: «Не треба панікувати, адже грип – неважке захворювання»

|

Начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб про захворюваність мешканців Львова на грип та ГРВ:

Зуб

«Гострі респіраторні захворювання (ГРЗ), в тому чисті грип, для більшості людей є неважким захворюванням. Лише для невеликої кількості осіб (приблизно 3-5%) перебіг гострого респіраторного захворювання може ускладнюватися. І от власне ускладнений перебіг ГРЗ дійсно несе загрозу для здоров’я та життя людині, що захворіла.

Завжди, коли починається зимовий період, завжди захворюваність на ГРЗ зростає. Інша річ – це як поширюється інфекція, як ми з нею боремося. Якщо подивитися на статистику цього року, то від листопада у нас були низькі пороги захворюваності. І в перший тиждень цього року вони все ще залишалися низькими. Натомість на другий тиждень (з 11 по 18 січня) захворюваність почала зростати. Це було прогнозовано через погіршення погодніх умов та велике скупення людей в святкових період. Минулого тижня було зареєстровано 4534 захворілих на ГРЗ, з яких десь половину становлять діти.

Якщо подивитися на цей тиждень, то ситуація прогресує. Вже за 3 дні ми маємо 4728 зареєстрованих хворих. І я прогнозую, що до кінця тижня ця цифра подвоюється.

Що ж стосується ускладнених форм, що станом на сьогодні в стаціонарах міських лікарень знаходиться 79 осіб з пневмонією, з яких 22 – діти. Це не лише вірусні пневмонії, а й бактеріальні.

Також ми володіємо інформацією, що в аптеках Львова є достатній запас різноманітних медикаментів, противірусних препаратів, масок, тощо, які застосовуються при лікування ГРЗ. Наші стаціонари та реанімація також забезпечені необхідними ліками», – розповів В. Зуб.

Фото: samopomich.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Пане Зуб вiдносно грипу я з Вами згiдний, але у хворих лiкарнi швидкоi допомоги с проблеми з зупинкою маршруток, попередню зупинку напроти лiкарнi лiквiдували i перенесли на далеку вiдстань. Хворим важко добиратись до неi. Пан Садовий i начальник транспорту Львова обiцяли виправити положення, але нiчого не зроблено.
    Надiсмось на вирiшення Вами цiсi проблеми. З повагою до Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...